Aktuální nabídka

 
Nabídka pronájmu nadstandardní lodi Oceanis 41 – Natalie (2013)

Jachta je až do října plně obsazená - děkujeme Vám za zájem a těšíme se na spolupráci v příštím roce - rezervace na sezonu 2018 si můžete udělat již dnes! A pokud jste fanoušky podzimního plachtění, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace o posledních volných termínech..


Natalie (Beneteau Oceanis 41) je mimořádně vybavená nově zrekonstruovaná jachta moderní konstrukce s rozšířenou zádí, sklápěcí plošinou a kolmou přídí.

      

 Rozšířená záď spolu se sklápěcí plošinou jsou velmi zajímavé a žádané konstrukční prvky. Rozšiřují prostor kolem kormidel a spuštěná plošina umožňuje pohodlný vstup a výstup z vody. Velký navigační plotr GPS poskytuje množství informací důležitých pro řízení lodi, včetně hloubkoměru s grafickým znázorněním reliéfu dna nebo hejna ryb. Plotrem můžete ovládat i rozhlasové stanice palubního radiopřijímače. Nadstandardním bezpečnostním prvkem je radiolokátor, který se rovněž ovládá z plotru. Součástí lodi je záchranný vor. Hlavní plachta se navíjí do stěžně. V podpalubí se nacházejí 3 kajuty pro 6 osob. Další dvě osoby mohou spát v salónku. Zajímavým konstrukčním prvkem je posuvný navigační stolek. Jeho variabilita umožňuje vytvořit prostor na sezení po stranách stolku nebo dvě místa z jedné nebo druhé strany.

Natalie v současné době kotví v marině Zadar Tankerkomerc v Chorvatsku.

Skvěle vybavená jachta Natalie Oceanis 41 (2013) prošla na podzim roku 2016 kompletní rekonstrukcí (vč. plachet, radaru, topení, bow thrusteru,..).   

 

      

Pro rezervace a bližší informace nás prosím kontaktujte na emailu service@yachtcharters.cz nebo na tel. čísle +420 734317506.